_mob_menu_switch
Пн-Пт: 8:30-17:00 Перерва:13:00-13:30

Підприємство по реалізації нержавіючого металопрокату Ларіс було засновано в 1999 році як окремий підрозділ компанії. За 20 років дилерській торгівлі список партнерів і постачальників TM Laris істотно виріс. Будучи лідерами в області поставок нержавіючого металопрокату, компанія безпосередньо співпрацює з такими промисловими гігантами як ThyssenKrupp (Німеччина), Outokumpu (Фінляндія), Acerinox Europa (Іспанія) і багатьма іншими.

Розвинена інфраструктура дозволяє підприємству самостійно транспортувати реалізовану продукцію. На даний момент автопарк компанії складається з понад 10 вантажних авто різної вантажопідйомності (від 1,5 до 25 тонн). Порізка та упаковка готової продукції здійснюється безпосередньо на складі компанії. Комп'ютеризовані склади обладнані сучасною вантажно-розвантажувальною технікою. Продукція, що реалізується TM Laris, відповідає європейським стандартам якості і безпеки (підтверджено сертифікатами).

Зважений підхід до роботи дозволяє нам забезпечити весь спектр послуг з постачання нержавіючого прокату. На ділі це означає, що наші клієнти можуть не турбуватися про якість, наявність і терміни доставки товару, адже кожен етап організації і поставки металу контролюємо ми.

Партії металу затребуваних марок завжди доступні до замовлення. У нашому сортаменті - понад 200 видів нержавіючого металопрокату. Також, новим і перспективним напрямком діяльності компанії є розширення асортименту - введення лінії реалізація алюмінію. Ціни на металопрокат обговорюються в індивідуальному режимі, що дозволяє розраховувати на ряд переваг нашим постійним клієнтам.